DejVícePraze: Sousedský letní festival v Dejvicích přivítá Dana Bártu s kapelou Alice nebo Marii Rottrovou

Dan Bárta (2019) | Foto: Jan Tran, MonsterMusic

Letní festival divadla a hudby v Praze – Dejvicích nabídne v příštích dnech koncerty legendární Alice v čele s Danem Bártou nebo Lady Soul Marie Rottrové. Vystoupení proběhne v zahradě hotelu International.

Jedna z nejzásadnějších českých rockových kapel 90. let Alice vystoupí u příležitosti 30. výročí svého vzniku v sestavě s nezaměnitelným zpěvákem Danem Bártou. Původem plzeňská skupina, která se do širokého povědomí zapsala již v roce 1991 albem YEAH!, bude k vidění a slyšení v zahradě hotelu International už ve čtvrtek 2. září 2021 ve svém nejslavnějším složení Dan Bárta – zpěv, Lumír Václavík – sólová kytara, Martin Střeska – kytara, Zdeny Podskalský – baskytara a Jiří Mikeš Milý – bicí.

Čtěte také: Dan Bárta: Pro někoho, kdo se zaobírá experimentální hudbou, jsme mainstream jako fík

Hned následující večer, 3. září 2021, bude patřit ostravské rodačce Marii Rottrové. Galakoncert proběhne s Big Bandem Septet Plus Orchestra a hostem Petrem Němcem a zazní na něm ty nejzásadnější hity kariéry “Lady Soul”.

Vstupenky v ceně 600 Kč (Alice) a 850 Kč (Marie Rottrová) jsou k dostání v předprodejní síti Ticketportal. Více informací naleznete na webu pořadatele DejVícePraze.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.