Martin Harich zaválel na akustickém koncertu a vydává jej na kompletu

Martin Harich | Zdroj: martinharich.sk

Jako jeden z mála soutěžících v Československé Superstar neusnul po skončení na vavřínech. Fanouškům stále naděluje dostatek pěkné muziky. Jako třeba teď, kdy vydává svůj akustický komplet.

Osmnáctiletý slovenský zpěvák Martin Harich rozhodně nepatří k těm, kteří by žili pouze ze svého úspěchu v pěveckých soutěžích. Od těch dob na sobě neustále pracuje. Stihl vydat dvě úspěšné desky (Príbeh snov a Nech) a odzpívat mnoho koncertů nejen na Slovensku, ale i u nás. Prestižní ocenění, která obdržel, jsou tedy jistě oprávněná. Koncerty už má naplánované až do října a navštíví například Košice, Lanškroun nebo Liberec.

Blíží se teprve březen, ale Martin už se stihl zúčastnit jedné důležité události. Zapojil se do úspěšného projektu G2 Acoustic Stage a v pražském klubu Retro Music Hall odehrál v říjnu loňského roku exkluzivní akustický koncert. Ten byl více než úspěšný a Martinovi dokonale seděl. Předvedl totiž obdivuhodný výkon a zazpíval to nejlepší ze svého repertoáru. Spolu s Voxelem, kterého si přizval k vystoupení, dali duet písně Trip.

Tento výjimečný večer si můžete pustit na jeho akustickém kompletu, který vychází jako CD+DVD. Obsahovat bude dvanáct písní a fanoušci nebudou ošizeni o takové hity jako Nezvestná, Posledná pieseň nebo Asi mi horí tvár. Některé z nich zazněly v akustické podobě prvně a překvapí nejen Martinovi obdivovatele, ale i širokou veřejnost, která je vůči kvalitám produktů pěveckých soutěží skeptická.

Jeho G2 ACOUSTIC STAGE vychází pod hlavičkou labelu Universal Music již 28. února!


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.