Nabil točil pro Little Dragon, opět naturálně

Little Dragon | zdroj: facebook.com

Švédská parta Little Dragon hned dvakrát rozpohybovala aktuální single Klapp Klapp a brzy přijde s novinkovou deskou Nabuma Rubberband.

Ztvárnění obou videí k novince Klapp Klapp se zhostil Nabil, kapacita v oboru na slovo vzatá. Mimořádně kreativní Australan, který když zrovna necestuje po světě, tráví čas v zamilovaném L.A., si vybudoval jméno zejména tím, že natočil pár kousků pro Kanyeho Westa, Franka Oceana nebo Bon Iver (mimo jiné). Jeho klipy mají supra výrazný rukopis, díky kterému jej vždy snadno rozpoznáte. Možná si vzpomenete na poněkud kontroverzní videjko ke Cut the World, nenápadnému songu od Antony and Johnsons s Willemem Dafoem v hlavní roli, které má také na svědomí. Pokud ne, tak si ho pusťte, je hodně tematické…

Nicméně zpátky k singlu Klapp Klapp a Little Dragon. První verze nového videoklipu z Nabilovy kouzelnické dílny již má po premiéře, tak si ji určitě nezapomeňte přehrát. Kromě toho, že Klapp Klapp je celkem pěkná písnička na poslech, potěší nyní kromě uší i oči. Připravte se na to, že vás opět čeká decentně naturální zážitek. Ocení jej hlavně ti z vás, kdo mají vřelý vztah k okultismu a tmavým holkám.


Napište komentář

Veronika Ondečková
O Veronika Ondečková 118 Článků
Ahoj! Jmenuju se Veronika, živim se (omylem) jako právnička, bydlím v tý nejlepší čtvrti na světe, v Dejvicích, a jsem závislá na hudbě. Tady najdete výsledek týhle letitý závislosti a mě najdete někde tam venku. Něco si ode mě třeba přečtěte.