Martin Šafařík již brzy vydá své debutové album

Martin Šafařík | Zdroj: Tisková zpráva

Martin Šafařík, talentovaný zpěvák a finalista třetího ročníku Česko Slovenské SuperStar pracuje na svém debutovém albu Kolem nás, které představí na konci srpna letošního roku.

Martin Šafařík má na svém kontě několik úspěšných singlů, kterými jsou Ve vteřinách nebo novinka Jsi. Deska bude obsahovat celkem jedenáct poprockových skladeb s anglickými i českými texty a její křest proběhne 20. září v Praze. Do té doby se zpěvák chystá na spoustu festivalů a městských slavností, kde zahraje buď akusticky nebo s kapelou.

Martin je všestranný umělec, který si své songy dokáže sám napsat, sám si zkomponovat hudbu a celé album si sám i vyprodukovat. Také pomáhá jiným zpěvákům se psaním textů písní či hudbou a věnuje se soukromým hodinám výuky zpěvu. Již teď má mnoho nabídek na vystoupení, které se uskuteční až v příštím roce.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.