Matěj Homola z Wohnout vydává knihu. Křest bude v polovině června

Wohnout | Zdroj: archiv kapely

Mnoho kapel by si mohlo o produktivnosti svých jednotlivých členů nechat jen zdát. To však není problém Wohnoutů. Matěj Homola totiž vydává knihu.

Matěj Homola z Wohnout se celý život věnuje skateboardingu a v mnoha směrech ho tento koníček ovlivnil. Kniha Chci bejt jako oni je jeho autobiografickou zpovědí zaměřenou na český skateboarding v letech 1985 až 2000, kdy v Česku zájem o prkno vzkvétal nejvíce.

Našel jsem doma svůj starý archív skejtových fotek a napadlo mě z toho vydat úzký výběr, protože je to už přeci jen historie. K fotografiím jsem napsal svůj vlastní příběh, protože skejt mě vychoval a zažil jsem mnoho jeho vývojových etap,“ komentuje Matěj Homola.

Křest knihy proběhne 15. června od 18 hodin v pražském skateparku na Štvanici.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 362 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.