Megadeth v rámci festivalu Aerodrome nevystoupí

Megadeth | Zdroj: facebook.com

Za necelý měsíc se koná první část pražského festivalu Aerodrome. Bohužel však bez kapely Megadeth.

Ve dvou dnech, konkrétně 17. června a 8. července, se dočkají fanoušci svátku rockové muziky jménem Aerodrome festival, který se bude konat v pražské Incheba aréně. Pro některé z nich ale bude velkým zklamáním, že se z první části akce odhlásila kapela Megadeth.

Mohou za to rodinné důvody; přesněji úmrtí v rodině baskytaristy Davida Ellefsona. Kapela Megadeth jede momentálně turné a kvůli této smutné události je nucena část šňůry zrušit, včetně vystoupení na Aerodrome festivalu. ,,David a jeho rodina jsou zdrceni ze ztráty Davidova bratra, který 19. května v Minneapolis prohrál boj s rakovinou. Skupina celé rodině vyjadřuje nejhlubší soustrast a prosí své fanoušky, aby se k ní připojili v modlitbách,” stojí v prohlášení na webových stránkách Megadeth, kteří se vrátí na koncertní pódia až 20. června.

Fanoušci se však mohou těšit na zbytek programu v podání Avenged Sevenfold, Limp Bizkit a Roba Zombieho. Popřípadě pak na druhou část festivalu, kde vystoupí, mimo jiné, legendární Metallica. Zda organizátoři zajistí náhradu se prozatím neví. Podle všeho by ale v termínu akce měli mít čas například Slayer, Anthrax, Alter Bridge nebo Korn. Koho byste si přáli jako náhradu vy? A je někdo, kdo by mohl Megadeth na festivalu nahradit?


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.