Staropramen je všude tam, kde hudba spojuje! Na festivalech ho přibude

Staropramen | zdroj: facebook.com

První rok na festivalech Hrady CZ, speciální pivo pro Rock for People a ještě lepší zázemí – těšte se na Staropramen.

Oblíbený pražský pivovar Staropramen už dávno rozpoznal, že hudba a pivo k sobě nerozlučně patří, a proto stále víc rozvíjí podporu této symbiózy. Na tiskové konferenci pořádané ve středu 21. května stylově v klubu Roxy představil své plány na letošní hudební sezónu.

Mezi hlavní novinky patří tento rok nové partnerství s festivaly Hrady CZ, kdy na všech osmi pořádaných akcích po celé republice bude pivní zázemí obstarávat právě Staropramen. Pro fajnšmekry si přichystal překvapení na festival Rock for People, který letos slaví své dvacáté narozeniny, na jehož oslavu přiveze speciální Staropramen jedenáctku. „K takto významnému výročí jsme chtěli festivalu dát něco, co potěší pořadatele i návštěvníky. Staropramen 11 je v posledních dvou letech nejoblíbenější druh piva na hradeckém festivalu. Proto jsme se rozhodli ji návštěvníkům nabídnout jinak – nefiltrovanou, nepasterizovanou, tankovou. Nyní už zraje v tancích,“ prozradil Jan Vošta, event & sponzoring manažer společnosti Pivovary Staropramen.

Jako pozvánka na festivaly slouží široká hudební kampaň. Jako další letošní poprvé jí dominuje televizní spot se spotřebitelskou soutěží a celou řadou festivalových cen. Na něj můžete v televizi i na internetu narazit už nyní, nebo se lze podívat zde:

Další novinkou ve zcela jiné oblasti je snaha o zpřístupnění festivalových zážitků také těm, kteří by jinak jen obtížně zdolávali překážky festivalových areálů. Ve spolupráci s programem Sbírej víčka, postavíme… zřídí na festivalech bezbariérové nájezdy a vyvýšené plošiny, ze kterých si budou moci vychutnat lepší výhled také vozíčkáři. „Připraveno bude také několik snížených barů,“ dodal Vošta. Jako první festival bez zábran bude takto přizpůsoben už v půli června Votvírák, o tři týdny později pak Rock for People. Kromě kvalitního piva, na jehož kontrolu zasílá své zaměstnance přímo na místa konání, se Staropramen akcí účastní i jinými doprovodnými aktivitami, aby zpestřil program návštěvníků.

Kromě letních festivalů Staropramen už deset let široce spolupracuje s O2 arenou a některými hudebními kluby. Vyberte si a přijďte si taky vychutnat svůj hudební zážitek s dobře vychlazeným kvalitním pivem!


Napište komentář

Barbora Hájková
O Barbora Hájková 118 Článků
Pocházím ze Slezska a miluju hudbu! Mám absolvovanou ZUŠ v oboru klavír, ovšem neumím než interpretovat cizí tvorbu, a to ještě s notami před nosem. O to víc obdivuji opravdové muzikanty a tento server mi umožňuje bližší pohled do jejich světa, o který se chci podělit. Do Prahy jsem se vydala studovat práva a objevila tanec, který se mi stal dalším velkým koníčkem a dále rozšiřuje mé hudební obzory.