Za měsíc do Čech zavítá rebel Billy Idol

Billy Idol | Zdroj: facebook.com

Na rozdíl od okolních států se vcelku často se stává, že Českou republiku rockové legendy míjejí. Nyní se však i u nás dočkáme rockosvátku v podobě vystoupení Billyho Idola. Za měsíc to rozbalí spolu se Stevem Stevensem v pražské Incheba aréně.

Přesně 20. června rozezní pražskou Incheba arénu punk-rocková legenda Billy Idol. Ten svou návštěvou poctil tuzemské fanoušky naposledy v roce 2010, když vystoupil se svou družinou v holešovickém klubu SaSaZu. Na letošním koncertě zazní jistě ty největší hity jako Rebel Yell, White Wedding, Flesh For Fantasy a nespočet dalších, mezi nimiž se nejspíš objeví také nové kousky z připravovaného alba, které by mělo vyjít letos v říjnu společně se zpěvákovou autobiografií Dancing With Myself. Vstupenky na koncert seženete v síti Ticketpro za 990 korun.

Jméno William Michael Albert Broad nezní ani slavně, ani rockově, a tak od sedmdesátých let vystupuje britský zpěvák, skladatel a herec pod jménem Billy Idol. Prošel kapelami Chelsea a Generation X, až založil kapelu, kterou pojmenoval podle svého uměleckého jména, tedy Billy Idol. V tu chvíli se k němu připojila jeho pravá ruka, kytarista Steve Stevens. Továrna na hity tak byla kompletní. Do dnešní doby mají na kontě sedm alb. To poslední s názvem Happy Holidays vyšlo v roce 2006. Letos nás čeká tedy pořádná nadílka.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.