Melancholičtí Lea Porcelain vystoupí poprvé v Praze

Lea Porcelain | Foto: Max Hartmann

Berlínskou dvojici Lea Porcelain tvoří producent Julien Bracht a zpěvák Markus Nikolaus. Dohromady využívají kombinace post-punku, indie rocku a garage rocku – ve výsledném spojení pak nabízí vkusnou vrstvu melancholie. V Česku zahrají poprvé 21. října.

Kapela se po úspěchu na festivalu Reading & Leeds 2017 v Británii nadále rozvíjí, aby znovu překvapila své publikum výjimečným zážitkem. To se jí povedlo s EP Love Is Not An Empire, které vyšlo letos v srpnu.

Čtěte také: Šest inspirativních destinací podle Hollow Coves

Singl I Am OK poukazuje na novou měkčí stránku. „Píseň popisuje období v životě, kdy ztratíte důvěru v sebe samého nebo v někoho jiného nebo v samotný život a prostě jen potřebujete slyšet, že vše bude v pořádku. A že ať se stane cokoliv, postupem času a s dávkou trpělivosti to přečkáte,” nastiňují Lea Porcelain, kteří v České republice vystoupí vůbec poprvé, a to 21. října v Kasárně Karlín. Vstupenky jsou k dostání v sítí GoOut za 260 Kč.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.