Metro Station jsou zpět s novým lyric videem

Metro Station | Zdroj: billboard.com

Metro Station hlásí návrat! Do světa vypustili nový singl Young Again doprovázený tématickým lyric videem.

Pamatujete si na Metro Station? Tahle pop-rocková kapela z Los Angeles, založená v roce 2006 Tracem Cyrusem a Masonem Mussoem, kteří se potkali, když jejich mladší sourozenci natáčeli seriál Hannah Montana, v roce 2008 doslova ovládla svět se singlem Shake It.

V roce 2010 se kapela rozpadla, aby se jen o rok později dala znovu dohromady. Z původní sestavy však v kapele působil jen zpěvák Mason Musso. V roce 2014 se do kapely vrátil Trace Cyrus, čemuž následovalo vydání EP Gold obsahující úspěšný singl Love & War. O rok později kapela vydala své druhé studiové album s názvem Savior, na kterém spolupracovala například i s Ronniem Radkem (Falling in Reverse, Escape the Fate).

Teď se kapela opět hlásí s novou hudbou. Nový singl Young Again, doprovázený lyric videem, které režíroval Tyler Davis, se nese v duchu poslední tvorby a je spíše popové. Přesto však neztrácí chytlavost a energii typickou pro Metro Station. Z nového singlu je jasně patrné, že Trace a Mason se rozhodně necítí staří a hudba je stále baví, můžeme se snad začít těšit na nové album?


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...