Michael Bublé veze do Prahy show za téměř šest milionů

Michael Bublé | Zdroj: facebook.com

Už 24. ledna zavítá do České republiky úplně poprvé kanadský zpěvák Michael Bublé. Koncert v rámci To Be Loved Tour slibuje velkolepou show, zpěvák za ni zaplatil 5,5 miliónů dolarů.

V pátek 24. ledna se splní přání všem českým fanouškům Michaela Bublého. Kanadská swingová hvězda zavítá do pražské O2 areny, kdy tu v rámci turné To Be Loved zazpívá zcela poprvé. Že se na jeho vystoupení vyplatilo čekat, dokazuje i fakt, že s sebou přiveze grandiózní show, za kterou zaplatil závratných 5,5 miliónů dolarů. Zpěvák tím chce docílit ještě vyšší třídy než při minulém turné, které stálo pouze milión a půl. ‚‚Teď už můžu potvrdit, že se to povedlo. Celé to skvěle funguje – hudebně, lidsky, komediálně. Publikum se baví a já taky. Je to takové nádherné dobrodružství a já vím, že lidé každý večer z koncertu odcházejí s pocitem, že za své peníze dostali to nejlepší,‘‘ chlubí se nadšeně Bublé.

Na druhou stranu se není čemu divit – jeho koncerty bývají obvykle vyprodané a například jen v Londýně si vystoupené nenechalo ujít přes 170 000 návštěvníků. Tentokrát se i tuzemští fanoušci mohou těšit na produkci, jež se svou velikostí rovná Madonně nebo Rogerovi Watersovi a jeho The Wall. ‚‚Vybral jsem takové písničky, které lidé chtějí slyšet. Je to krásná, pomalá a kvalitní show. Bude se vám líbit, až ji uvidíte, dáte mi za pravdu,‘‘ vzkazuje zpěvák svým českým příznivcům.

Pražský koncert zahájí americká vokální skupina Naturally 7, sedmičlenný soubor vystupující bez jakéhokoliv hudebního nástroje. Zpěváci a beatboxeři dokáží napodobit kytaru, bicí, basu či klarinet pouze pomocí svých úst. Velmi zajímavý je i repertoár, který tvoří hity od Michaela Jacksona nebo Beatles. Naturally 7 odjeli s Michaelem Bublém už minulé turné a mimo to s ním spolupracovali na skladbě Stardust z desky Crazy Love a také na nejnovějším albu To Be Loved při skladbě Have I Told You Lately That I Love You?.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.