Michael Kiwanuka míří do Prahy s deskou Kiwanuka

Michael Kiwanuka - Colours of Ostrava 2017 | Foto: Michael Kotzur, MonsterMusic

Ve Foru Karlín se vůbec poprvé představí britský umělec Michael Kiwanuka, který s sebou přiveze své třetí album s názvem Kiwanuka. Fanoušci se tak mohou těšit na kvalitní dávku upřímného soulu, a to už 12. července.

Michael Kiwanuka má na svém kontě již tři studiová alba, která si vysloužila nadšené recenze. Úplně nejčerstvější kompilace nesoucí název Kiwanuka vyšla pod labelem Polydor Records už poměrně dávno, přesněji 25. října 2019. Album je stejně jako předešlá tvorba opletené vlnou psychedelie, ale zároveň je ještě o krůček rozmanitější, než předešlá deska Love & Hate (2016).

Čtěte také: TIP REDAKCE: 5 písní, kterými Kiwanuka rozezní srdce každého milovníka soulu

„To předešlé album bylo hodně introspektivní a fungovalo nejspíš jako terapie. Tohle je víc o jakémsi pocitu spokojenosti, kým jsem, a o tom, co chci vlastně říct. Jak zůstat pevný a přijít s výzvou pro sebe i posluchače? Je to deska o přijetí sama sebe, ale triumfálněji než jen melancholicky. Je to album, které zkoumá, co dnes znamená být lidskou bytostí,” přibližuje Kiwanuka.

Ve Foru Karlín se Michael Kiwanuka představí již 12. července 2022. Vstupenky jsou k dostání v síti GoOut a Ticketmaster.


Napište komentář