Mika se hlásí s novým materiálem

Mika | Zdroj: Facebook.com

Mika slíbil na letošní rok comeback a jak slíbil, tak i učinil. Nyní se vrací na scénu s novou deskou No Place In Heaven!

Jedenatřicetiletého hudebníka Miku zná většina určitě díky jeho někdejšímu megahitu Grace Kelly. Od toho uplynulo již několik let, ale teď je tento hudebník zpět a v plné síle se svým nejnovějším studiovým albem, ze kterého vzešly již dva singly – Talk About You a Good Guys. Album No Place In Heaven vyšlo 12. června.

O produkci Mika požádal Gregga Wellse, který stojí za takovými umělci, jako jsou Pharrell Williams, Katy Perry či Adele. Je vidět, že tato spolupráce padla na úrodnou půdu, protože již zmíněná pilotní píseň Talk About You srší dobrou náladou. Přesvědčte se sami.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 350 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.