Mika se hlásí s novým materiálem

Mika | Zdroj: Facebook.com

Mika slíbil na letošní rok comeback a jak slíbil, tak i učinil. Nyní se vrací na scénu s novou deskou No Place In Heaven!

Jedenatřicetiletého hudebníka Miku zná většina určitě díky jeho někdejšímu megahitu Grace Kelly. Od toho uplynulo již několik let, ale teď je tento hudebník zpět a v plné síle se svým nejnovějším studiovým albem, ze kterého vzešly již dva singly – Talk About You a Good Guys. Album No Place In Heaven vyšlo 12. června.

O produkci Mika požádal Gregga Wellse, který stojí za takovými umělci, jako jsou Pharrell Williams, Katy Perry či Adele. Je vidět, že tato spolupráce padla na úrodnou půdu, protože již zmíněná pilotní píseň Talk About You srší dobrou náladou. Přesvědčte se sami.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 371 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.