Muse přichází s Drones

Muse | Zdroj: Takeashot.lv

Muse zveřejnili první singl k chystané nahrávce a odtajnili její podrobnosti. Na co se fanoušci můžou těšit?

Muse se po několika letech probudili ze svého zimního spánku a vypustili do světa první singl. Ten se jmenuje Psycho a bude součástí tracklistu očekávaného alba Drones.

Světlo světa Drones spatří 8. června tohoto roku a bude následovníkem zatím nejúspěšnějšího alba kapely – The 2nd Law z roku 2012. Oficiálním single a zároveň videoklipem bude píseň Dead Inside. Ta vyjde 23. března. Celé album se ponese v tonéch, na které jsou fanoušci zvyklí z jejich starší tvorby. Sedmou studiovku společně s kapelou má na svědomí Robert John “Mutt” Lange, jenž má na svědomí takové hudební trháky jako Highway To Hell či Blac In Black kapely AC/DC.

Frontman Matt Bellamy k albu Drones poznamenal následující: „Drony dnes ovládají svět a proměňují nás na jakési lidské drony. Tohle album zkoumá naši cestu od ztráty naděje a slepého odevzdání se, přes proměnu člověka v poslušného drona až k jeho vymanění se z téhle nadvlády.“

Seznam skladeb chystaného alba:
1. Dead Inside
2. [Drill Sergeant]
3. Psycho
4. Mercy
5. Reapers
6. The Handler
7. [JFK]
8. Defector
9. Revolt
10. Aftermath
11. The Globalist
12. Drone


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 359 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.