Mydy Rabycad představují první americký singl

Mydy Rabycad | Zdroj: mydyrabycad.cz

To, že sny se stávají skutečností v poslední době dokazuje kapela Mydy Rabycad. Ta nyní vydává svůj vůbec první americký singl. Rozhodně se ale nejedná o jedinou novinku.

Skupina Mydy Rabycad si nyní prožívá asi jedno ze svých nejúspěšnějších období. Má za sebou turné po USA, které proběhlo v první polovině července a jemu následovaly další koncertní festivalové termíny v ČR i zahraničí. Během srpna také dokončila své další album, jemuž předznamenává singl Yellow. Klip k písničce byl natáčený v nočních ulicích Montrealu. Už v pořadí třetí album Mydy Rabycad nese prostý název M.Y.D.Y. a termín vydání je stanoven na konec října. Slavnostní křest poté proběhne 9. listopadu v Lucerna Music Baru.

Videoklip pochází z dílny mezinárodně uznávaného režiséra Vladimíra Jedličky a kameramana Oscara Loboa. Skladbu Yellow dále komentuje zpěvačka Žofie Dařbujánová: „Yellow je pro mě snad nejspontánnější skladba z celý desky. Nejen proto, že příběh, o kterém vypráví, se skutečně odehrál během natáčení alba. Tenhle song si přišel pro mě.“


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 343 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.