Myles Kennedy se rozpovídal o budoucnosti Slash & The Conspirators

Slash, Myles Kennedy and The Conspirators | Zdroj: facebook.com

Proslulý kytarista Slash má momentálně plné ruce práce s reunionem Guns N’ Roses, jak ale bude pokračovat jeho sólový projekt Slash featuring Myles Kennedy & The Conspirators? O tom se zpěvák rockové superkapely rozpovídal v nedávném interview.

Myles Kennedy, jehož si Slash před šesti lety vybral jako frontmana své vlastní kapely, podle rozhovoru stejně jako všichni ostatní členové věděl o znovusjednocení legendárních Guns N’ Roses už od loňského podzimu a s přestávkou se tak počítalo. O budoucnosti takové ale zatím přímo jasno není.

Ještě minulý rok se hovořilo o tom, že skupina pracuje na materiálu pro novou desku, a rozjeté turné, během kterého se Slash featuring Myles Kennedy & The Conspirators ukázali v listopadu i v Praze, žádné přestávce nenaznačovalo. Momentálně však mají Guns N’ Roses naplánované koncerty ještě na příští rok a není vyloučeno, že další v rámci očekávaného evropského tour přidají.

Jak ale Kennedy v rozhovoru přiznal, zhruba před měsícem byl se Slashem v kontaktu a domluvili se na další spolupráci zhruba za rok či rok a půl. Na druhou stranu je ale třeba vzít v potaz, že se jedná o poměrně dlouhý časový úsek a za tu dobu se může ledacos změnit, a to jak ze strany Slashe a jeho angažmá v Guns N’ Roses, tak i ze strany Mylese Kennedyho, jenž zároveň působí jako frontman floridských Alter Bridge.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 290 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.