Hvězdy evropské taneční scény dorazí do Česka

2 Unlimited | Zdroj: www.2unlimitedlive.com

Na Megashow 90′ se v dubnu v České republice představí 2 UNLIMITED, Twenty 4 Seven a VENGABOYS. S projektem Pump It Up Vol. 1 jezdí po celé Evropě a slibují stylovou show taneční hudby. Připomeňme si roztančenou atmosféru devadesátých let a zavzpomínejme na staré hity!

Show with no limit!!! European Techno Disco Tour!, jak se událost označuje, zahájí show 13. dubna 2017 v Praze, další den se představí v Ostravě a poslední vystoupení proběhne 15. dubna v Brně.

2 Unlimited byl původně projekt dvou belgických producentů, a to Jean-Paul DeCostera a Phila Wilda. Skupinu nyní tvoří rapper Ray Slijngaard a zpěvačka Anita Doth. Díky 20 milionům prodaným vlastním nosičům a 60 milionům alb můžeme 2 Unlimited považovat za jednu z nejúspěšnějších tanečních skupin v Evropě z 90. let.

Roku 1989 vznikla skupina Twenty 4 Seven, jelikož napadlo holandského producenta a DJe Ruuda van Reijena zkombinovat dvě doposud nesourodé části, křehký dívčí hlas s mužským rapem. Za důležitý můžeme považovat rok 1993, protože se jejich hit Slave to The Music dostal na vrcholky hitparád. Během let několikrát změnili sestavu, nyní ji ale tvoří Stay-C a zpěvačka Li-Ann.

Chystáme pro Vás soutěž o vstupenky!

Svými originálními a barevnými kostýmy je známá holandská skupina Vengaboys. Fanoušci se tedy mohou těšit na značnou dávku hudby, ale i na divoké převleky. Členy taneční skupiny jsou nyní Kim Sasabone, Denise Post-Van Rijswijk, Robin Pors a Donny Latupeirissa. Možná znáte některý z jejich hitů We Like to Party, Boom, Boom, Boom, Boom!! a We’re Going to Ibiza. Vengaboys jsou stále považováni za jedny z nejlepších bavičů eurodance scény.

Vstupenky můžete zakoupit v síti Ticetportal.


Napište komentář

O Anna Marenčáková 11 Článků
Jsem absolventka gymnázia ve Frýdku-Místku. Mým snem je studovat žurnalistiku nebo marketing a nadále se věnovat těmto činnostem. Baví mě i sport, skauting, ale také kultura. Velmi ráda cestuji.