Na Our Last Night se můžeme těšit již na podzim v SaSaZu

Our last night |

Všechno si dělají takřka sami i přesto, že mají velkou základnu fanoušků a že by si mohli snadno najmout řadu pomocníků – to jsou ve zkratce američtí post-hardcoreři Our Last Night. Těšit se na ně můžeme na podzim letošního roku.

Rozsáhlou základnu fanoušků si Our Last Night získali do jisté míry i díky originálně zahraným coverům od různých umělců (Linkin Park či Evanescence). V průběhu let  kapela také spolupracovala s umělci, jakými jsou Kurt Travis nebo Dylan Mattheisen. Trio Out Last Night se skládá z bratrů Trevora (zpěv) a Matthewa Wentwortha (kytara), které doplňuje Tim Molloy (bicí).

Čtěte také: Depeche Mode dvakrát předvedli strhující show ve vyprodané O2 areně

Muzikanti mají na kontě devět studiových alb, které si produkují sami stejně stejně jako videoklipy. Jejich poslední album Disney Goes Heavy vyšlo v roce 2022 a před nedávnem vydali nový singl Greedy (původně je tato píseň od Tate McRaee).

Pokud si tuto newhampshireskou partičku budete mít zájem poslechnout osobně, budete mít skvělou možnost již na podzim letošního roku, kdy 4. října 2024 vystoupí v pražském klubu SaSaZu. První limitované vstupenky jsou již sice pryč, aktuální edici lze ovšem zakoupit na stránkách sítě Ticketmaster.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 360 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.