Na Pohodě 2014 vystoupí legendární Kraftwerk

Kraftwerk | Zdroj: facebook.com

Osmnáctý ročník slovenského festivalu Bažant Pohoda, který se bude konat od 10. do 12. července v areálu trenčínského letiště, přivítá první den legendární Kraftwerk!

Do areálu trenčínského letiště zavítá legendární německá skupina Kraftwerk, která nese velký podíl na vývoji elektronické muziky a významně ovlivnila například i anglické velikány Depeche Mode. Jejich dnes už legendární desky Autobahn (1974) či Das Modell (1978) plné zvuků syntetizátorů a jiných šílených mašinek už takřka zlidověly. Průkopníci elektra vezou na Pohodu svou novou 3D show s velkou projekcí, která v našich končinách nemá obdoby. K té dostanou návštěvníci speciální brýle. Ač už pánové nejsou nejmladší, jejich vystoupení určitě stále stojí za to vidět. Byla by škoda, nechat si toto dvouhodinové audiovizuální divadlo ujít!


Napište komentář

Petra Chromčáková
O Petra Chromčáková 153 Článků
Devatenáct let jsem prožila v Beskydech, nyní už delší dobu přebývám v Praze, kde studuju Elektronickou kulturu a sémiotiku. Momentálně se přechodně nacházím ve Švédsku, nejkrásnější zemi na světě. Mými největšími koníčky jsou film a hudba, proto jsem se před nějakou dobou rozhodla začít trochu psát a zavedlo mě to rovnou sem. Ze žánrů zvládám skoro všechno, nejvíc srdcovek je ale mezi kytarovkami. Nejzásadnější desky jsou pro mě Gorilla Manor (Local Natives), Funeral od Arcade Fire, War Stories od UNKLE a Mezzanine (Massive Attack).