Zveřejněn první DJ jarního Magnetic Festivalu

Martin Garrix | Zdroj: facebook.com/martin.garrix

Do začátku letošního zimního Magnetic Festivalu zbývá už jen týden, organizátoři této veleúspěšné akce však nelení. Příští rok na jaře se můžeme těšit na mladičkou hvězdu Martina Garrixe.

Zimní festival elektronické hudby bude probíhat na pražském výstavišti v Letňanech již počtvrté. Akce se koná příští týden, v pátek 20. prosince. Zájem fanoušků byl tak velký, že jsou všechny lístky vyprodány.

Organizátoři zveřejnili v minulých hodinách velmi příjemnou zprávu. Další, v řadě již pátý Magnetic festival, přivítá nizozemskou hvězdu Martina Garrixe, jehož hity Animals a Wizard bortí světové hitparády. V sedmnácti letech je Martin Garrix nejúspěšnějším DJem a producentem ve své věkové kategorii vůbec.

Předprodej vstupenek na jarní Magnetic festival, který bude probíhat 7. května 2014, začne 16. prosince v 10 hodin na portálu Ticketpro. První vlna 300 lístků bude stát 890 korun.


Napište komentář

Jaroslav Štěrba
O Jaroslav Štěrba 49 Článků
Jsem člověk, který má rád hudbu z jakékoliv stránky. Ale moje srdce táhne k elektronické hudbě, a to především k house. Prozatím jsem studentem České zemědělské univerzity. Nyní studuji inženýrský obor - Udržitelný rozvoj biosféry. Mezi mé koníčky patří Djing, hudba, tanec, kamarádi, volejbal, plavání.