Na Rock for People 2024 se blýskne Keanu Reeves a kapela Dogstar

Dogstar | Zdroj: Rock for People

Královéhradecký festival Rock for People tak jako pokaždé vzbuzuje velká očekávání – přinejmenším co do různorodého line-upu, kterým se tato událost každoročně pyšní. V červnu 2024 bude jeho součástí i populární americký herec Keanu Reeves, který se kromě točení filmů velmi zapáleně věnuje i hře na basu. Jeho kapela se jmenuje Dogstar a nedávno vydala nové album.

Festival Rock for People oznámil pozoruhodnou novinku: v areálu Park 360 si příští rok zahraje známý a oblíbený herec Keanu Reeves se svou kapelou Dogstar. Umělec proslul hlavními rolemi ve filmech jako Matrix, John Wick, Ďáblův advokát a v řadě dalších, svůj čas ovšem dlouhodobě věnuje také hře na baskytaru. Skupina se dala dohromady v první polovině 90. let a hrála do roku 2002. Trio muzikantů se pak do hraní znovu pustilo roku 2020, kdy během pandemie covid-19 všichni trávili více času doma.

Čtěte také: Rock for People 2024 má jisté další headlinery

Dogstar v říjnu letošního roku vydali svou třetí řadovou desku, jež nese název Somewhere Between the Power Lines and Palm Trees. Podle tří muzikantů, kteří se rovnocenně podíleli na tvorbě všech nových songů, má album za úkol šířit pozitivní energii a alespoň trochu posluchači rozjasnit jeho den. Skupina na Rock for People 2024 doplní interprety jako Bring Me the HorizonAvril Lavigne nebo Parkway Drive. Festival se uskuteční mezi 12.15. červnem 2024 v královéhradeckém Parku 360. Vstupenky jsou k dispozici na webových stránkách události a také na serveru GoOut.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 355 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky