Na System Of A Down byly uvolněny poslední volné lístky

System Of A Down | Foto: Gatty

Pro ty, co si nestihli koupit lístek na vyprodané System Of A Down v pražské O2 areně, je tu dobrá zpráva. Do prodeje se totiž uvolnily poslední volné vstupenky. System Of A Down navíc oznámili, kdo se jim v Praze postará u support.

Pražský koncert americké kapely System Of A Down byl již před časem oficiálně vyprodán. Jelikož si však ne všichni vyzvedli své rezervace, mohly být tyto lístky uvolněny do prodeje a uvolnily se i nevyužité rezervace kapely. Vstupenky se tedy dají sehnat v předprodeji, a to ve všech cenových kategoriích.

Čtěte také: 5 + 1 nejšílenějších parodií na Chop Suey! od System of a Down

Další dobrou zprávou je zveřejnění předkapely, kterou je pětice z Pittsburghu, Code Orange. Tato banda na koncertě nejspíše představí svoje nejnovější album Forever, které vyšlo v lednu.

Uvolněné vstupenky na úterní koncert jsou v předprodeji v síti TicketPortal.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.