Trojice kapel rozjede rockovou show už příští týden v brněnské m13

The Fall Of Ghostface | Zdroj: facebook.com

The Complication, The Fall Of Ghostface a Cocaine Party vystoupí už příští týden 14. června v brněnském klubu m13.

Už příští středu vypukne v brněnském klubu m13 koncert plný rockových a hardcorových rytmů. Vystoupí tam totiž trojice českých rockových kapel The Complication, The Fall Of Ghostface a Cocaine Party.

The Complication je čtveřice muzikantů z východních Čech, která se snaží ukázat, že rock’n’rollu ještě neodzvonilo. Jejich muzika je založená na hlasité kytaře, hutné base, dynamických bicích a hlasech všech svých členů.

Prvky rock’n’rollu se dají najít i v hudbě The Fall Of Ghostface, kde se tento styl mísí s jižanským post hardcorem. Sound této opavské kapely definují propracované kytarové linky a scream, který se přirozeně střídá s melodickým zpěvem.

Z Opavy přijede i partička Cocaine Party, která svůj styl popisuje jako garage rock’n’roll. V jejich hudbě se dá však najít i nádech punku a hlavně středový zvuk telecasterů. Jejich koncerty vždy nabízejí show plnou energie.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.