Nářez pokračuje, Korn odhalili další skladbu z nového alba

Korn
Korn | Zdroj: archiv kapely

Kdo kdy pochyboval nad tvrzením, že nová deska Korn bude jednou z nejtvrdších, které kdy vydali, měl by svůj názor ještě zkusit přehodnotit. Kapela totiž právě odhalila už čtvrtou skladbu a ta opět pouze potvrzuje, že nás čeká pořádný nu-metalový nářez.

Píseň má název Take Me a jak samotný zpěvák kapely Jonathan Davis prozradil, její text se týká závislosti na drogách. Davis si přitom vzal jako hlavní inspiraci skladbu Alcohol od country skladatele Brada Paisleyho a song tak napsal neobvykle ne z pohledu uživatele drogy, ale z pohledu drogy samotné.

Take Me je už nyní k poslechu na kanále YouTube, v následujících hodinách by se pak měla dostat i na online streamovací služby. Song se objeví na očekávaném dvanáctém albu Korn. To vyjde pod labelem Warner Music, ponese název The Serenity of Suffering a světlo světa spatří už 21. října. Po jeho vydání vyrazí kapela na celosvětové turné a zavítá během něj i do České republiky, kde 30. března odehraje koncert ve Foru Karlín.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.