Němečtí Scooter oslaví v Praze čtvrtstoletí existence

Scooter | Zdroj: fourartists.com

Scooter patří bezesporu mezi nejznámější skupiny pocházející z Německa. Proslavili se mnoha vydatnými elektronickými hity a nyní slaví 25 let existence.

Skupinu Scooter tvoří kromě charismatického frontmana H. P. Baxxtera dva hráči na klávesy. Mají za sebou řadu hitů, které zůstávají zaryté hluboko v podvědomí velké řady lidí, kteří vyrůstali ve zlatých devadesátkách. Mezi jinými lze jmenovat např. Ramp! (The Logical Song), Maria (I Like It Loud), Hyper Hyper, Fire! nebo Nessaja.

Čtěte také: Scooter: Máme hodně závazků

„Do Česka se moc rádi vracíme a doufám, že si naši zdejší fanoušci opravdu užijí s námi naši oslavu 25 let existence Scooteru. Budeme samozřejmě hrát největší hity naší kariéry a třeba se konečně fanoušci dozvědí, kolik že stojí ta Ryba?“ říká zpěvák H. P. Baxxter v narážce na jeden z jejich největších hitů How Much is the Fisch.

Nyní se Scooter nachází na tour s názvem 100% Scooter – 25 Years Wild and Wicked. Již 12. listopadu zahrají rovněž v pražském Foru Karlín. Předprodej vstupenek probíhá v síti Ticketmaster. Na jaře příštího roku kapela zahraje taktéž v Ostravě.

Publikum před nadupanou elektronickou párty Scooteru naladí DJ Basslicker, který zajistí i vstřebání zážitku z koncertu.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 405 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky