Nightwork stihli před rozpadem nahrát ještě jeden song

Nightwork | Zdroj: facebook.com

Skupina Nightwork odehrála v pondělí svůj poslední koncert. Tedy alespoň podle informací, které oznámila v polovině minulého měsíce. Magakoncert s názvem Čauki Mňauki v pražské O2 areně měl obrovský úspěch. Vojta Dyk s kapelou však ještě stihli nahrát nový song i s videoklipem. 

Táňa Pauhofová, Hynek Čermák, Jan Hartl, Jan Budař nebo Vojtěch Dyk – to jsou jména herců z připravovaného filmu Michala Vejdělka, který se bude jmenovat Něžné vlny. Tato komedie o roce 1989 vstoupí do kin hned se začátkem příštího roku.

Právě poslední ze zmiňovaných herců, Vojta Dyk, spolu s ostatními členy kapely Nightwork, nahráli titulní song k tomuto filmu. Skladba Píseň o lásce má už také svůj videoklip, ve kterém jsou použity záběry z chystaného snímku. Je to opravdu poslední počin Nightwork?


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.