NouBrejns vydali první videoklip

NouBrejns | Zdroj: facebook.com/NouBrejns

Pop-punková kapela NouBrejns je na scéně už nějaký ten pátek. Na kontě má hned několik úspěchů, jako je například vítězství v soutěži kapel, neoficiální nahrávka singlu Radosti a teď přichází i jejich první videoklip.

Kapela NouBrejns pochází z Nivnice. Kluci spolu začali hrát v roce 2012, v nynější sestavě se ale objevili až o dva roky později. Sestava se skládá z Kuby Zálešáka (zpěv, baskytara), Honzy Strnada (kytara, vokály) Míry Smetany (kytara) a na bicí hraje Kočka. V roce 2013 zvítězili v soutěži Žijeme hudbou, čímž se i zviditelnili. O rok později natočili neoficiální singl Radosti ve spolupráci s kapelou Airfare.

Nyní kluci vydali i první oficiální videoklip k písni Mám tě ráda jako kamaráda, který vzešel z dílny Tomáše Hennela. Ačkoliv se jedná vlastně o prvotinu, klip má hlavu i patu a je příjemně energický.

Do konce roku 2016 slibují NouBrejns vydat také album s názvem Jsme jenom lidi.Tak uvidíme, zda to stihnou a hlavně jestli to bude stát za to. V každém případě mají solidně našlápnuto na pěknou kariéru. Ostatně posuďte sami, jak se jim první klip povedl.


Napište komentář