Nové album Eda Sheerana vyjde začátkem léta

Ed Sheeran | Foto: facebook.com

Červencový dvojkoncert Eda Sheerana v Praze se uskuteční 7. a 8. července a fanoušci mají co oslavovat. Ed před pár okamžiky oznámil, že 12. července vyjde jeho nové album s názvem No. 6 Collaborations Project.

První zveřejněný song tohoto alba je I Don’t Care s hostujícím Justinem Bieberem. Celá deska však bude kolekcí skladeb vytvořených společně s mnoha dalšími zajímavými umělci. Další singl Cross Me s rapery Chance the Rapper a PnB Rock vyjde dnes o půlnoci.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Drogová závislost, erotika i láska v tvorbě Eda Sheerana

„Ještě předtím, než jsem v roce 2011 podepsal smlouvu, vyšlo mi EP s názvem No. 5 Collaborations Project. Od té doby jsem vždycky chtěl udělat další pokračování. Následovníka No. 6 jsem ale začal připravovat na mém laptopu až na loňském turné. Jsem velký fanoušek všech umělců, se kterými jsem na albu spolupracoval, a bylo to velká zábava,“ uvedl Ed Sheeran.

Zatím nejsou známa jména všech hostů, kteří se na albu No. 6 Collaborations Project. objeví, těšit se však můžeme na 13 písní.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.