Nový videosingl Pipes and Pints hraje všemi barvami

Pipes and Pints | Zdroj: bandzone.cz/pipesandpints

Propojením různých odnoží umění vznikají často nádherné věci. Nejinak tomu je i v případě Pipes and Pints, kteří novým videosinglem propojují svou hudbu a pop-art studia Rataj Art.

Pipes and Pints se po pauze, způsobené změnou ve vlastních řadách, hlásí o slovo. Videosingl Rebel in my Veins, jenž vznikl dalo by se říci řízením osudu, kdy k sobě našli cestu umělci na stejné vlně, je v celku velmi podařeným počinem a ukazuje v celé své kráse, jak může být spolupráce napříč uměním podnětná a inspirující.

K spolupráci těchto umělců došlo v podstatě náhodou. Pipes se s Ratajem potkali na křtu jejich předešlého klipu. Muzikanti hráli své písně a Rataj do toho spontánně maloval obrazy. Jak řekl Josef Kalina: „Bylo jasné, že spolu musí něco udělat.“ Tak vznikla spolupráce Pipes and Pints a Josefa Rataje, která letos vedla k vypuštění úžasného klipu.

Vyjma tohoto počinu se o kapele brzo začne mluvit i v souvislosti s jejich chystanými koncerty. Od klece nejistoty, která je po dlouhou dobu obklopovala, se punkrockeři zcela oprostí v dubnu, kdy Pipes and Pints odehrají první koncerty po změně sestavy. Stane se tak 6. dubna 2018 v brněnském Sono Centru a 14. dubna 2018 na Pragovce.


Napište komentář