Mohl by být Johnny Depp novým kytaristou Marilyna Mansona?

Johnny Depp | Zdroj: style.yahoo.com

O dlouholetém přátelství mezi Johnnym Deppem a Marilynem Mansonem se všeobecně ví. Teď to dokonce vypadá, že bychom je mohli vídat na jednom pódiu i pravidelně.

Hollywoodský herec a kamarád kontroverzního zpěváka Marilyna Mansona se o hudbu zajímal od svého dětství. Co Johnnymu pak současná herecká kariéra dovolí, aktivně vystupuje jako kytarista v kapele Hollywood Vampires po boku Alice Coopera, Joe Perryho a dalších. Občasně taky vypomůže samotnému Mansonovi, a to nejen s kytarou, ale i jako hvězda videoklipů – SAY10 a KILL4ME.

Když ale Marilyn Manson na svůj Twitter napsal, že Johnny Depp uvažuje o pozici kytaristy v jeho kapele, vyvolalo to řadu spekulací.

Krátce poté však na svém Instagramu napsal současný kytarista Tyler Bates, že v kapele Marilyna Mansona končí. Mohlo by se tedy reálně stát, že Johnnyho Deppa budeme vídat na pódiu nejen s Hollywood Vampires, ale i s Mansonem? Na odpověď si budeme muset ještě asi počkat.

Čtěte také: Ozzy Osbourne zamíří do Prahy, vezme s sebou i Hollywood Vampires

Jediné, co s jistotou víme, je to, že se Johnny Depp a Hollywood Vampires ukáží v červnu v Praze společně s Ozzy Osbournem.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.