O víkendu se koná 12. ročník Mighty Sounds

Mighty Sounds 2014 | Foto: Jiří Simon, Monstermusic.cz

Výjimečný žánrový festival startuje už tento pátek 22. července a bude trvat až do neděle. Můžete se těšit na Perkele, Asian Dub Foundation či Skindred. Předprodej na Mighty Sounds však bude končit už ve čtvrtek.

Loni jsme si v Táboře u Čápova dvora užili skvělé kapely. Zahráli třeba Enter Shikari, Dubioza Kolektiv, Dub inc. a další bandy, i letos ale bude nabídka perfektní. Na Mighty Sounds vystoupí třeba nabušení Irie Révoltés, legendární d’n’b kapela Asian Dub Foundation, ska-punkoví The Locos či reggae Juliana Marleyho. V Táboře se ukáže kolem 160 hudebníků a zazní zde například rock, ska, punk, hardcore, psychobilly, dancehall a navštívit můžete i divadlo.

Letošní ročník ale nabídne i další lahůdky. Line-upu stanu Radia 1 bude vévodit senzace současné jungle music Nanci & Phoebe, syn slovutného jamajského DJe Brigadiera Jerryho, TJ aka Likkle Briggy a unikátní francouzský projekt Ministeri Del Riddim.

Mighty Sounds už máme za rohem a lupeny jsou zatím k dispozici v předprodeji za 1490 Kč, avšak tyto lístky se budou prodávat jen do čtvrtka 21. července. Na místě pak bude lístek za 1590 Kč. Kdo má ve čtvrtek volno, nechť si koupí vstupenku a rovnou může vyrazit do Tábora u Čápova dvora, protože zde bude klasická warm up párty!


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.