Olga Lounová v novém klipu prožívá pád na dno

Olga Lounová | Foto: Archiv Olgy Lounové

Písničkářka Olga Lounová, která má za sebou již několik zajímavých spoluprací například se Xindlem X či Michalem Hrůzou, natočila videoklip v Los Angeles.

Zpěvačka Olga Lounová v lednu vydala album Chuť svobody, jehož druhá část vyjde v anglickém jazyce na přelomu jara a léta 2016. Dalším singlem, ke kterému byl natočen i videoklip, se stala skladba When the Music´s On.

„První singl ‘Jsem optimista’ z aktuálního alba jsem vybírala podle toho, jak na písničku reagují posluchači na koncertech. Tahle píseň je naopak pro všechny naprostou novinkou. Přesto si myslím, že se může dotknout každého, protože vztahové a citové problémy známe všichni. To zná a rozumí tomu každý a všude na světě,“ prozradila Lounová.

Nový klip byl natočen za horkého léta v Los Angeles pod vedením režiséra Martina Linharta.

„S Martinem Linhartem a jeho týmem natáčím už několik let. Pro mě je u nás jedním z  nejlepších tvůrců videoklipů. Je to opravdu velký český talent a baví mě jeho styl. Při natáčení v Los Angeles jsme zažili mnoho nečekaných zvratů. Například bouři a déšť v poušti Mohave, kde prší velmi zřídka. Vznikly tak jedinečné záběry. Při natáčení v LA River nás zase vykázala policejní helikoptéra,“ dodala Olga Lounová.

Klip When the Music´s On na YouTube doprovázejí také české titulky a od února jej vidělo přes 240 000 diváků. Olga zde zpívá o vztahové krizi. Prožívá v klipu rozchod, vyrovnání se s novou situací a dodává: „Hudba je lék. Pro mne vždycky byla a bude. Dokáže vystihnout emoci, posílit, rozveselit nebo si jde skrze ní projít katarzí. Není lehké padat na dno, ale na každou situaci existuje řešení, jen je potřeba trocha času. Nikdo by se neměl dostat na kolena, ale když už se tak stane, tak je nutné najít sám sebe, ať už nás vykolejilo cokoliv. Pustit si písničku a odvést myšlenky pomáhá.“


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.