Oznámeno datum konání festivalu Aerodrome 2017

Aerodrome festival | Foto: Jan Mareš, Monstermusic.cz

Pořadatelé příštího ročníku pražského rockového festivalu Aerodrome zveřejnili s půlročním předstihem datum a místo jeho konání.

Pokud se do té doby nic nezmění, Aerodrome 2017 pozve fanoušky na Letiště Letňany. Tam se festival konal již několikrát, loni však musel být kvůli předpokládanému špatnému počasí přesunut do Tipsport Arény na Výstavišti. Na rockový nářez by si měli zájemci vyhradit v kalendáři datum 11. června 2017, kdy se jednodenní festival odehraje.

Na jaké interprety se můžeme těšit, to si zatím pořadatelé nechali pro sebe. Z řad facebookových fanoušků bývá nejčastěji provolávána kapela Linkin Park, jež v Česku zahrála naposledy v roce 2007 a má na příští léto naplánované turné, s nabídkou pro ně ovšem festival přišel už loni a neuspěl. Pochopitelně se však od té doby mohla spousta věcí změnit a ani vystoupení jedné z nejpopulárnějších rockových kapel současnosti tak není vyloučeno.

Oficiální informace o tom, kdo se na Aerodrome 2017 objeví, by podle zkušeností z minulých let měly přijít v následujících týdnech. Na dřívější ročníky se přitom podařilo dostat světové hvězdy jako Metallica, Avenged Sevenfold či Korn.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.