Charlie Puth válí s nebezpečně chytlavým singlem

Charlie Puth | Zdroj: Warner Music

Miláček dívčího publika Charlie Puth zveřejnil videoklip k novému singlu Dangerously. Druhá studiová skladba z jeho první desky Nine Track Mind pojednává, stejně jako hit We Don’t Talk Anymore, o zklamání z lásky a procházení porozchodovou fází.

Pětadvacetiletý americký zpěvák a hudební producent Charlie Puth zveřejnil video ke svému debutovému albu Nine Track Mind vydanému v lednu. Prorazil už loni na jaře, kdy ve společnosti Wiz Khalify dobyl svět s pop-rapovou písní See You Again. Jeden z nejúspěšnějších siglů minulého roku byl ústřední písní sedmého pokračování populární filmové série Rychle a zběsile a poctou zesnulému herci Paulu Walkerovi. Hudebník poté sklidil úspěch společně s Meghan Trainor se singlem Marvin Gaye doprovázeným lehce kontroverzním videoklipem. Nyní boduje s dalším duetem We Don’t Talk Anymore se Selenou Gomez.

V písni Dangerously zpívá Charlie o vztahu, který se dostal až k bodu závislosti a vášnivosti stejně rychle, jako k úplnému konci. Píseň působí tedy spíše jako zpověď vedoucí k jakési katarzi autora.


Napište komentář

Petra Besedová
O Petra Besedová 30 Článků
Bydlím u Nového Jičína v Moravskoslezském kraji, je mi 18 let a právě studuji 4. ročník pedagogického oboru. V budoucnu bych se ale moc chtěla věnovat psaní, a to především v kulturní oblasti. K hudbě mám moc blízko. Zpívám ve sboru, akorát s tím hudebním nástrojem mi to nikdy nešlo. :D Můj vkus bych nazvala "náladovým", poslouchám vše, co mě zaujme od Beatles přes Rolling Stones, Nirvánu, až po třeba The Pretty Reckless, Skillet, Jelena, Slzu, Taylor Swift, Selenu Gomez... A mohla bych pokračovat dál. :) Kromě hudby mám moc ráda běh, pečení, čtení a také toulky po kavárnách. :)