Ozzy Osbourne ruší pražské vystoupení

Ozzy Osbourne | Zdroj: facebook.com

Pro fanoušky Ozzyho Osbourna přišla smutná zpráva. Kvůli zdravotním obtížím musí zrušit své evropské turné a s ním i koncert, který měl proběhnout 19. května v O2 areně.

Jak asi všichni víte, tento měsíc to jsou čtyři roky, co jsem měl vážnou nehodu, při níž jsem si poškodil páteř. Jediné, o co jsem se od té doby snažil, bylo vrátit se na stage. Hlas mám v pořádku, ale po třech operacích, léčbě kmenovými buňkami, nekonečných fyzioterapiích a nyní průlomové léčbě kybernetikou na tom mé tělo stále není dobře,“ napsal Ozzy na svých sociálních sítích.

Osbourne také dodal, že si váží neutichající trpělivosti fanoušků a že nevěřil, jak jeho koncertní kariéra skončí. Celý jeho tým pracuje na tom, aby našli cestu, jak udělat svým podporovatelům radost.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.