Ozzy Osbourne zamíří do Prahy, vezme s sebou i Hollywood Vampires

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne | Zdroj: MetalSucks

Legendární zpěvák Ozzy Osbourne k nám loni přijel odehrát jeden z posledních koncertů proslulých Black Sabbath, a už příští rok se tu ukáže znovu, tentokrát se svou sólovkou. A nepůjde zdaleka jen o něj.

Heavy metalová ikona se u nás objeví 13. června příštího roku, kdy vystoupí na pražském Letišti Letňany. Spolu s Ozzym navíc jako speciální host dorazí i superkapela Hollywood Vampires, složená z herce Johnnyho Deppa na pozici kytaristy, Joe Perryho z Aerosmith, Alice Coopera a několika dalších hvězdných jmen.

A kdo tvoří kapelu samotného Osbourna? Jako kytarista s ním netouruje nikdo jiný než jeden z autorů Ozzyho multiplatinového alba No More Tears a zakladatel skupiny Black Label Society, Zakk Wylde, považovaný za jednoho z nejlepších kytaristů na světě. Vedle něj na pódiu stanou i další dlouholetí spolupracovníci, a to Blasko, Tommy Clufetos a Adam Wakeman.

Podle dostupných informací by se mělo jednat o poslední turné Ozzyho Osbourna. Ten sice nevylučuje, že ještě čas od času vystoupí, po tomto monstrózním celosvětovém tour, jež začne příští rok v Mexiku, však s něčím takových rozměrů už počítat nemáme.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 300 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.