Paramore slaví! Mají svoji první Grammy

Paramore | Zdroj: Warner Music

Pop-rocková partička v čele s Hayley Williams, Paramore získala letošní cenu Grammy za nejlepší rockovou skladbu. 

Tříčlenná kapela Paramore nastartovala svou hudební kariéru úspěšnými hity Misery Business a That’s What You Get z alba Riot! Za srdce následně chytla skladbou Decode k filmu ze série Stmívání. A ačkoliv kapela za dobu své existence trošku změkla, právě jedna z posledních skladeb jim vynesla úspěch největší.

Parta v čele s Hayley Williams vyhrála letošní ceny Grammy, a to za Nejúspěšnější rockovou skladbu, kterou je píseň Ain’t It Fun z eponymní desky z roku 2013. Tahle pecka sbírala úspěchy už od začátku. K této ceně měla kapela našlápnuto však už několikrát. Například v roce 2008 byla poražena zpěvačkou Amy Winehouse v kategorii Objev roku. Letos porazila například Jacka Whitea či Becka. Doplňme, že Paramore zahráli v České republice naposledy v červnu roku 2013.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.