Paulie Garand představil nový videosingl a chystá další desku

Paulie Garand | Zdroj: facebook.com

Jeden z nejúspěšnějších českých rapperů připravuje pro své příznivce na příští rok v pořadí šesté studiové sólo album. Jako ochutnávku vypustil nový videosingl. 

Rapper Paulie Garand působí na české hip-hopové scéně od roku 2006. V začátcích své kariéry vystupoval spolu s Lipem v úspěšné kapele BPM. Co se jeho samostatné tvorby týče, má na svém kontě již pět studiových alb, přičemž nejnovější počin Boomerang vyšel v listopadu minulého roku.

Nyní Paulie Garand představil svůj nový videosingl Play. Skladbu tentokrát neprodukoval Kenny Rough, ale Ondra Fiedler aka Fiedlerski a je předzvěstí další chystané sólo desky, která vyjde v roce 2017. Videoklip se natáčel na letišti v Mimoni a na Hamru na jezeře v Liberci a za kamerou stál Zdeněk Sopůšek.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.