Pekař se v novém singlu inspiroval létem

Pekař | Zdroj: Warner Music

Písničkář z Kutné Hory vydal v květnu debutové album, které patří mezi nejžádanější domácí tituly. Nyní přichází s novým letním singlem.

Že se Pekař v novém songu inspiroval létem, prozrazuje už název skladby, jenž byla pojmenována jako Letní. Jeho deska #Pekař je aktuálně sedmým nejprodávanějším česko-slovenským titulem. Jako hlavní Pekařovu přednost můžeme označit upřímnost a přesvědčivě interpretované písničky, možná proto chytil tolik lidí za srdce.

„Prostě se to stalo, dva měsíce po vydání CD jsme nahráli novou písničku. Jsem moc rád, že jsme našli stejný blázny, jako jsem já, a že mi vydavatelství vyšlo vstříc, což se v českých poměrech moc nestává. Moc jim děkuju a vážím si toho,“ říká k okolnostem vzniku singlu Pekař.

Videoklip se natáčel v okolí Kutné Hory a kromě Kuby Ryby se v klipu objevují i ostatní členové Pekařovy skupiny.

„Písnička je o radosti z léta, o přátelství a svobodě člověka jako osobnosti. Hlavně při závěrečných záběrech z jeskyně se celá parta lidí musela dostat do určitého stupně uvolnění,“ usmívá se zpěvák a doufá, že se vám letní písnička bude líbit.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.