Phil Campbell z Motörhead plánuje sólovou desku

Motörhead | Zdroj: imotorhead.com

Kytarista rozpadlých Motörhead se v nedávném rozhovoru s Chrisem Jericho nechal slyšet, že má v plánu vydat svou vlastní desku.

Na albu, jež vyjde právě pod Campbellovým jménem, by mělo podle jeho vlastních slov hostovat hned několik dalších interpretů. Jedním z nich by se pak měl stát i Rob Halford z heavy metalových Judas Priest, který již účast údajně i potvrdil, a v samotném rozhovoru potom Campbell zmínil nabídku i pro samotného Jericha, s nímž v minulosti spolupracoval na jedné ze skladeb skupiny Fozzy.

Žádné další detaily však kytarista kapely, jež se zasloužila o zrod hned několika hudebních stylů, bohužel o připravované desce zatím neodhalil.

Každopádně není to pouze on, kdo ze sestavy Motörhead po smrti Lemmyho Kilmistera i nadále pokračuje v hudební branži. Bubeník Mikkey Dee nedávno oznámil svou účast na výročním tour Thin Lizzy a ku dnešnímu dni stihl zahrát na několika vzpomínkových koncertech na počest Motörhead.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.