Pitbull prosí o hlasy pro Celeste Buckingham na svém Twitteru

Celeste Buckingham | Zdroj: facebook.com

Hvězda Celeste Buckingham stoupá stále vzhůru a na fanoušky už se nedívá jen z nebe České nebo Slovenské republiky. Její světová kariéra nemusí být díky jejím kořenům utopií.

Mladičká osmnáctiletá Celeste Buckingham nyní v éteru tuzemských hitparád bojuje s duety s Majkem Spiritem a také se svou sestrou Carmel. V MTVU byl ovšem nasazen její singl Run Run Run. Že se Američanům líbí potvrzuje i fakt, že na svém Twitteru prosí známý hudebník Pitbull své fanoušky o hlasy právě pro Celeste.

A to má na svém profilu přes čtrnáct miliónů fanoušků!Buckingham x Pitbull

„Pomocte mému děvčeti a jejímu videoklipu Run Run Run v hlasování MTVU,“ napsal všem Pitbull. Stanice MTVU patří do skupiny MTV, ale zaměřuje se především na studentské kampusy. Každý týden probíhá hlasování o nejlepší novinku.

Zpěvačka se letos stala stříbrnou slavicí na Slovensku, získala cenu OTO a také finanční dar 25 tisíc dolarů od Donalda Trumpa. Celeste Buckingham se také nechala slyšet, že s Pitbullem je v kontaktu asi rok a dojednávají nějaké spolupráce. Na ty se údajně můžeme těšit už hodně brzy.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...