Podívejte se na video k One For The Road od Arctic Monkeys

Arctic Monkeys | Zdroj: facebook.com

Britští Arctic Monkeys vypustili do světa nové černobílé video k poslednímu singlu z novinky AM s názvem One For The Road. Jezdí v něm na traktorech.

Indie rocková kapela Arctic Monkeys z anglického města Sheffield vydala na začátku září tohoto roku svou pátou studiovou desku s prostým názvem AM. Doteď jsme k albu mohli vidět tři videoklipy – k singlům R U Mine?, Do I Wanna Know? a Why’d You Only Call Me When You’re High? Nyní formace přichází se čtvrtým a zároveň též posledním z alba – One For The Road.

Černobílé video k písni natočil režisér Focus Creeps, jenž má pod palcem už tři ze čtyř zmiňovaných a k tomu například videa od Garbage či Beach Boys. V klipu, předtím, než se kytarista Jamie Cook přidá k ostatním členům kapely, jede na začátku na traktoru skrz velkou opuštěnou pláň. Až ke konci jsou všichni opičáci společně, obklopeni několika modelkami a ohňostroji v pozadí.

Singl On For The Road vychází za měsíc a půl, konkrétně 9. prosince spolu s novým B-Side albem s názvem You’re So Dark.


Napište komentář

Petra Chromčáková
O Petra Chromčáková 153 Článků
Devatenáct let jsem prožila v Beskydech, nyní už delší dobu přebývám v Praze, kde studuju Elektronickou kulturu a sémiotiku. Momentálně se přechodně nacházím ve Švédsku, nejkrásnější zemi na světě. Mými největšími koníčky jsou film a hudba, proto jsem se před nějakou dobou rozhodla začít trochu psát a zavedlo mě to rovnou sem. Ze žánrů zvládám skoro všechno, nejvíc srdcovek je ale mezi kytarovkami. Nejzásadnější desky jsou pro mě Gorilla Manor (Local Natives), Funeral od Arcade Fire, War Stories od UNKLE a Mezzanine (Massive Attack).