Podpořte Cocotte Minute a jejich originální projekt!

Cocotte Minute | Zdroj: facebook.com

Dlouho o Cocotte Minute nikdo nic nevěděl, teď se po dvouletém odmlčení kapela probrala, a to rovnou s originálním projektem, který můžete podpořit a být jeho součástí. Na utajeném místě se v létě nahraje za účasti vyvolených fanoušků originální videodeska!

Drsní hudebníci se před dvěma lety odmlčeli hlavně kvůli tomu, že deset let jezdili z koncertu na koncert a bojovali o svou pozici mezi nejoblíbenějšími kapelami. To celé výrazně unavilo a demotivovalo frontmana Zellera, který se k tomu vyjadřuje následovně:

“Musel jsem najít smysl, proč pokračovat. Původní potřeba vyřvat do světa svoji nasranost na dětství mezi alkoholikama plný domácího násilí a s tím spojenýho společenskýho stigmatu byla už naštěstí za mnou. Stejně tak i doba smiřování sama se sebou, experimentů se substancema, základní existenční starosti. To všechno ale byl původní důvod, proč jsem se věnoval muzice.

Došlo mi, že je to zároveň i závazek. Naše muzika a moje texty provedly spousty lidí s podobným osudem a přicházejí další a další. Chci i jim dál nabízet možnost, jak se neposrat z mizernýho světa, odkud přišli, a jak najít cestu, když se zdá, že všude je jen tma… A navíc po těch dvou letech jsem zjistil, že jsem vlastně nasranější než dřív. Nejsem schopnej zajistit slušnou budoucnost svejm dětem, přestože se snažím celej život makat a bejt fér. Nechali jsme vládnout deprivanty a lůzu a je potřeba to správně pojmenovat!”

S novou motivací a energií tak Cocotte Minute přicházejí  s unikátním projektem !Rituál, kmen a srdce a kmen!, kterým potěšili nespočet svých příznivců. Toto videoalbum nemá na našem území obdoby. Celý projekt se připravoval dva roky a na jeho záznam budou mít všichni jen jednu hodinu a jediný pokus! K celému nahrávání hudebníci slibují speciální design osvětlení a fireshow. Celý tento unikátní záznam bude k mání v limitované sérii DVD a CD.

A jak celý projekt podpořit? Možnost podpory byla odstartována začátkem března na serveru HITHIT, kde si můžete vybrat, jakou finanční částku do akce vložit. Nejnižší možná je 333 korun, což vám zajistí originální CD záznam z koncertu společně s autogramy a věnováním s vaším jménem. Můžete však být štědří a věnovat kapele i 50 666 korun, a tím si zajistit účast na tajné akci, záznam z tohoto večera na CD i DVD, ale mimo jiné i vlastní soukromý koncert po vás a vaše kamarády!

A co závěrem vzkazuje kapela svým fanouškům?

“Víme, že máme skvělý, oddaný a chytrý fans. Víme to, protože vás stále přibývá na našem facebooku, ačkoliv už skoro dva roky spíme. Víme to, protože nám to vždycky záviděly ostatní kapely. Víme to proto, že nás podporujete opravdu a ne jenom zasranejma likama! (ne abyste je přestali dávat, holoto!). Chodíte na naše koncerty, koupili jste si už tisíce desek! (a stáhli asi dva miliony:-)!). Koupili jste si dva náklaďáky triček a mikin! Kurva díky za to, že jste tak štědrý! Vzpomeňte si na ty chvíle, kdy vám naše tracky pomáhaly s vaším smutkem, jak vás provázely ve vašich těžkejch chvílích. Jsme hrdí, že jsme vám mohli pomoct, a teď pomožte vy nám. Nikdy jsme vás nepotřebovali víc než dnes! Podpořte náš projekt !Rituál, kmen a srdce a kmen! a buďte toho součástí!”

Teď už nezbývá nic jiného než Cocotte Minute podpořit!

 


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.