Popová mega hvězda Ariana Grande předvede své úžasné vokály v Praze

Ariana Grande | Zdroj: Live Nation

V dnešní době se o pětadvacetileté zpěvačce a herečce Arianě Grande už jednoduše nepřestává mluvit. Má za sebou rok plný mnoha událostí, z těch příjemnějších i vydání alba Sweetener, které se teď chystá provětrat na turné. Na podzim si udělá zastávku i u nás!

Mladá Američanka Ariana Grande odstartovala svou kariéru v roce 2008, kdy vybojovala svou první roli na Broadwayi. Během následujících deseti let přišlo několik televizních rolí, další divadelní a svůj hlas propůjčila i v několika animovaných filmech. Kariéru zpěvačky započala v roce 2011 a už první singly jako Put Your Hearts Up, The Way nebo Baby I zaznamenaly velký úspěch.

Celý svět pokořila o čtyři roky později, to jí vyšel singl Problem, na kterém se podílela s tehdy velice populární Iggy AzaleouProblem získal po celém světě více než dvacet platinových statusů. Podobně si vedly i písně Break Free se Zeddem Bang Bang s Jessie J a Nicki Minaj. Přibližující se průlom Ariana zpečetila vydáním alba My Everything, kterého se prodalo více než milion kusů.

Její popularita už pak nešla zastavit. Spolupracovala s The WeekndemAndreou Bocellim a nesčetně dalšími a nahrála ještě úspěšnější album Dangerous Woman, kterému vévodil světový hit Into You. Nikdo nemůže odporovat faktu, že je Ariana Grande momentálně jednou z nejúspěšnějších amerických zpěvaček s hlasem jako zvon. V současné době pracuje na další studiové desce pojmenované Thank U, Next, kterou před pár dny ohlásila singlem Imagine.

V roce 2019 se Ariana Grande chystá na Sweetener World Tour. To odstartuje v březnu doma v Americe a do Evropy se přesune v srpnu. Pro potěšení českých fanoušků je na seznamu zastávek i pražská O2 arena, kde se představí již 8. září 2019. Vstupenky budou dostupné od 1 590 do 2 490 Kč v síti Ticketportal od 19. prosince.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.