Poslechněte si první singl nového projektu Billieho z Green Day

The Longshot | Zdroj: goseelivemusic.co

Billie Joe už nějakou tu dobu láká na svůj nový projekt s názvem The Longshot. Nyní na veřejnost unikla první ukázka debutového alba Love Is For Losers v podobě stejnojmenného singlu.

Jak jsme nedávno psali, tak Billie Joe Armstrong z Green Day již nějakou dobu láká fanoušky na svůj nový hudební projekt s názvem The Longshot. Celé to zatím obestírá rouška tajemství a není ani zřejmé, zda se jedná pouze o sólový projekt, nebo kdo jsou případně Billieho spoluhráči.

Nyní se fanoušci dočkali první ukázky z chystaného debutového alba, které ponese název Love Is For Losers v podobě stejnojmenného singlu. Ten odvysílala rádiová stanice ALT 105.3, která sídlí v Bay Area odkud Green Day pochází. Podle výpovědi prý stanice obdržela tajemný balíček zabalený v kreslených obrázcích Billieho, které již nějakou dobu zpěvák zveřejňuje na svém Instagramu.

Sám Billie Joe celou situaci okomentoval jen tajemným postem na Instagramu, v němž píše, že se již brzy dočkáme nové porce muziky.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...