Prahou otřese death metalová pětice kapel v čele s Aversions Crown

Aversions Crown | Zdroj: facebook.com

Počátkem příštího roku bude klub Modrá Vopice hostit hned pět jmen z tvrdé hudební scény. Fanoušci metalu by měli zpozornět, protože 19. únor se ponese ve znamení jedné z nejkvalitnějších death metalových akcí roku.

Hlavním tahákem večera budou Aversions Crown, kteří si u nás zahráli naposledy loni na Brutal Assault. Australská metalová kapela v Praze představí taky svůj nejnovější singl The Breeding Process. Spolu s nimi Modrou Vopici rozparádí techničtí Psycroptic, kteří na začátku měsíce vydali sedmé studiové album As the Kingdom Drowns.

Čtěte také: Příští Brutal Assault opět slibuje plejádu metalových velikánů

Hlavní dvojici doprovodí další tři skupiny, všechny s čerstvými nahrávkami na kontě. Jedna z nejžádanějších slam kapel  – Within Destruction odpálí show novými našlapanými skladbami jako Self-Hatred. Line-up pak doplní ještě Hadal Maw a mladičtí Hollow World.

Čtěte také: TIP REDAKCE: 5 méně známých blackových kapel, které si zaslouží pozornost

Jedna z nejatraktivnějších death metalových akcí příštího roku se odehraje 19. února 2019 v klubu Modrá Vopice. Lístky je možné zakoupit na webu Obscure a v sítích Ticketportal a Ticketmaster.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz