AFI vypustili první singl Get Dark z chystaného EP

AFI | Zdroj: facebook.com

AFI vypustili do světa nový singl Get Dark. Ten má být první ochutnávkou nového EP The Missing Man, které vyjde již v prosinci a nabídne celkem 5 nových písní.

AFI nedávno překvapili své fanoušky, když znenadání vypustili do světa nový singl z názvem Get Dark. Hudebně se jedná a klasickou pecku, na jakou jsme od AFI zvyklí – rychlé tempo, depresivní text a pompézní refrén, který stojí v ostrém kontrastu s klidnější slokou. „Píseň je postavena na jednoduchosti rytmických bicí a kytary ve sloce, která pak přechází do velkého pompézního refrénu,“ okomentoval novou píseň kytarista Jade Puged.

Čtěte také: AFI jsou na novém albu kapelou mnoha tváří, chybí jim ale hity

Get Dark je prvním singlem z chystaného EP kapely, které ponese název The Missing Man a vyjde již 7. prosince.

„Díky neočekávanému prodloužení naší Blood Tour jsme se cítili inspirováni a začali opět psát nové písně. Právě během tohoto procesu vzniklo toto nové EP,“ okomentoval vznik nových písní frontman Davey Havok.

Celkem se fanoušci mohou těšit na 5 nových písní – Trash Bat, Break Angels, Back Into the Sun, Get Dark a titulní The Missing Man. K předobjednání je nyní i speciální limitovaná edice vinylu, který na druhé straně desky obsahuje vyleptaný tématický obrázek alba.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...