Pražský koncert švédského dua Icona Pop se ruší

Icona Pop | Zdroj: facebook.com

Plánovaný koncert kapely Icona Pop, jenž měl proběhnout 26. října v pražském Paláci Akropolis, se kvůli nedávné nemoci jedné ze členek ruší.

Management dvojice Caroline Hjelt a Aino Jawoo alias Icona Pop ohlásili, že kapela ruší část nadcházejícího turné po Evropě. Ke smůle tuzemských fanoušků se tato informace týká i pražského koncertu, který se měl uskutečnit 26. října v Paláci Akropolis. Vstupenky na zrušenou akci jsou vratné v plné výši na stejném prodejním místě, kde byly původně zakoupeny. Nové datum pro Prahu prozatím nebylo ohlášeno.

Kapela k této události vydala oficiální prohlášení: “Kvůli nedávné nemoci Aino bylo bohužel nutné zmenšit objem koncertů Icona Pop na tento podzim. Bohužel, pražská show 26. října byla zrušena úplně. Vstupenky jsou vratné v plné výši původní ceny. Kapela doufá, že se bude brzy moci vrátit a českým fanouškům zahrát. Aino i Caroline se za toto velmi omlouvají.

Pořadatelé pražského koncertu se k situaci vyjádřili slovy: “Velice nás mrzí, že koncert Icona Pop byl zrušen, velmi jsme se na něj těšili. Budeme se snažit zajistit náhradní datum koncertu.” Doufejme tedy, že budeme mít brzy možnost tuto energickou kapelu vidět.


Napište komentář

Petra Chromčáková
O Petra Chromčáková 153 Článků
Devatenáct let jsem prožila v Beskydech, nyní už delší dobu přebývám v Praze, kde studuju Elektronickou kulturu a sémiotiku. Momentálně se přechodně nacházím ve Švédsku, nejkrásnější zemi na světě. Mými největšími koníčky jsou film a hudba, proto jsem se před nějakou dobou rozhodla začít trochu psát a zavedlo mě to rovnou sem. Ze žánrů zvládám skoro všechno, nejvíc srdcovek je ale mezi kytarovkami. Nejzásadnější desky jsou pro mě Gorilla Manor (Local Natives), Funeral od Arcade Fire, War Stories od UNKLE a Mezzanine (Massive Attack).