Předprodej lístků na Mighty Sounds 2015 je odstartován

Mighty Sounds 2014 | Foto: Jiří Simon, Monstermusic.cz

Už to budou necelé čtyři měsíce, co dohrála poslední kapela na ska/reggae/rock’n’roll víkendu v režii Mighty Sounds. Pořadatelé naštěstí neupadli do zimního spánku, začíná předprodej!

Svátek všech fanoušků Mighty Sounds je na příští rok vyhlášen na víkend od 3. do 5 července. Lístky na celou akci si můžete pořídit již teď, a to za nejvýhodnějších finančních podmínek. Lupen na celý festival je možno sehnat v klasických předprodejích za 850 korun. Za tuto cenu je vyhlášena limitovaná edice 1000 lístků. Takže jak se říká – kdo dřív přijde, ten dřív mele.

Ale i ti z vás, co nestihnou zakoupit vstupenku v limitované edici, nemusejí plakat. Výhodné vstupenky se dají sehnat i v kamenných obchodech, jako je klub Rock Café, obchod Lucky Hazzard a další místa v republice. Mezi novinky chystané na příští ročník spadá i možnost zakoupit si takzvaný Backstage Pass za 2900 korun, který vám umožní vstup za stage i do barů v backstagi, kde si můžete popovídat se svou oblíbenou kapelou. V místech za pódii bude možnost rozložit si stan a mít tak své stanové městečko ve VIP zóně. K ceně za tento lístek pořadatelé slibují i snídaně, což je jistě pro určité fans jen onou třešničkou na dortu.

Ještě si pár měsíců počkáme, než začne jedenáctý ročník festivalu. Jak však bývá zvykem, organizátoři se nám vše pokusí zkrátit nahlašováním kapel a nějaká ta líbivá klubovka určitě také proběhne. Každopádně budeme se mít na co se těšit.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.