Projekt Lindemann se v únoru poprvé představí v Praze, přiveze nové album

Lindemann | Foto: Jens Koch

Německý projekt zpěváka Tilla Lindemanna z kapely Rammstein a Petera Tägtgrena ze švédských Hypocrisy ohlásil vydání nové desky a také evropské turné, mezi jehož zastávkami nechybí ani Česká republika.

Projekt plný exhibicionismu, nadávek a bizarních kostýmů existuje od roku 2015, kdy bylo vydáno debutové album s názvem Skills In Pills, které si ihned získalo mnoho fanoušků. Díky kontroverzním textům a ulítlým videoklipům se oba pánové dostali do podvědomí mnoha posluchačů, avšak nikdy neměli možnost tuto desku představit naživo.

Čtěte také: Rammstein přivezli do Prahy kontroverzní a zároveň impozantní cirkus

To mají nyní v plánu změnit a v rámci nového alba F & M, které vyjde 22. listopadu, vyráží na evropské turné. Předzvěstí této desky jsou songy Steh auf, Ich weiss es nicht a Knebel, které slibují mnoho experimentálních a neotřelých hudebních nápadů, jaké si právě projekt Lindemann může dovolit .

Výstřední metalová show obohacená o podivné kostýmy se uskuteční 10. února 2020 v pražském O2 universu a vstupenky budou v prodeji od 8. listopadu v síti Ticketmaster.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.